Služby

Zakládáme si na preciznosti a racionální analýze potřeb našich zákazníků. Kromě virtuálních prohlídek jsme schopni nabídnout celou škálu řešení pro využití bezpilotních systémů a 3D dat.

Dron - bezpilotní systémy

Máme více než 5 let praxe s provozováním, sběrem a následným zpracováním dat pomocí bezpilotních systémů - dronů. Díky těmto zkušenostem jsme schopni mimojiné nabídnout 360° fotografie z míst, kde není možno skenovat, statické fotografie nebo video.

Těžiště našich zkušeností s bezpilotními systémy je v oblasti sběru a zpracování dat pro následnou tvorbu 3D modelů, map, hypsometrie nebo pasportů. Proto, pokud máte zájem o komplexní řešení, věříme že jej spolu nalezneme k Vaší spokojenosti.

Sběr dat

Jste firma zabývající se vývojem informačních systémů, BIM nebo geodet? Díky našemu skeneru jsme schopni nabídnout efektivní způsob sběru dat jak v interiéru tak exteriéru.

Rozumíme pozadí tvorby dat pro zákazníky, díky tomu jsme schopni najít nejvhodnější možné řešení i pro rozsáhlé projekty.

3D tisk

Rádi byste přeci jen něco hmatatelného? Díky našim partnerům jsme schopni Vám nabídnout vytištění nasbíraných dat pomocí 3D tiskárny. Mezi dostupné technologie 3D tisku patří základní jednobarevný tisk z plastu, vícebarevný tisk z plastu nebo plnobarevný tisk z papíru.

Tisk z plastu je vhodný pro upomínkové předměty, do veřejných prostor nebo všude tam, kde je potřeba mít odolný a cenově dostupný model. Chtěli byste prezentovat ubytovací, sportovní nebo jiný areál většího rozsahu? Pro tento účel je vhodný plnobarevný tisk, kdy je realita transformována v model v maximální možné míře detailu.

Online prohlížeč mračna bodů

Disponujete mračny bodů a rádi byste umožnili Vašim zákazníkům jednoduché prohlížení? Rádi byste, aby si zákazníci mohli v datech měřit a využívat je opravdu na plno? Podívejte se na ukázku našich realizací. Vaše data zákazníkům zpřístupníme tak, aby je mohli jednoduše a efektivně využít.

V tomto prohlížeči mračna bodů můžete jednoduše měřit vzdálenosti, plochy nebo úhly. Lze také vytvořit řezy mračnem bodů, které lze následně exportovat ve formátu .csv nebo .las a tato data stáhnout. Tyto funkce naleznete v záložce Tools - Measurement. Po klikntí na úsečku se dvěmi body se aktivuje nástroj měření. Levým klikem přidáte počátek měření a následným potažením červeného bodu lze natáhnout za účelem měření vzdálenosti. Lze měřit úhly, identifikovat souřadnice bodu, vzdálenost mezi dvěmi body, vertikální kolmou vzdálenost nebo plochy.

Jiné specifické požadavky?

Máme zkušenosti s bezpilotními systémy, sběrem dat pomocí různých metod, zpracování a prezentace dat zákazníkovi. Potřebujete pomoct se zpracováním Vaší rozsáhlé zakázky? Potřebujete pilota dronu? Návrh provedení komplexní zakázky pomocí bezpilotních systémů? Neváhejte nás kontaktovat.

Scroll to top