Služby

Zakládáme si na preciznosti a racionální analýze potřeb našich zákazníků.

Virtuální prohlídka

Nabízíme několik variant provedení virtuální prohlídky, z nichž aktuálně nejoblíbenější je naskenování objektu a následná prezentace v aplikaci Matterport. Tato technologie umožňuje pořídit panoramatické fotky velmi vysokého rozlišení a následně vytvořit 3D model objektu. Díky našim zkušenostem jsme schopni dále s tímto modelem pracovat a nabídnout Vám tak třeba podklad pro tvorbu plánů budov nebo pro přicházející technologii BIM.

Virtuální prohlídká umožní působivou procházku Vašimi prostory z pohledu první osoby. Uplatní se především pro školy, školky, hotely nebo showroomy. Jedná se o výborný marketingový nástroj díky přizpůsobení pro prohlížení nejen na počítači, ale i na mobilním telefonu, tabletu nebo také v brýlích pro virtuální realitu.

Pomocí naší virtuální prohlídky můžete prezentovat svou firmu potenciálním zaměstnancům, případně školu budoucím studentům nebo také prodávat své produkty netradiční cestou.

Jak probíhá realizace?

Jsme flexibilní. Realizaci virtuální prohlídky přizpůsobíme Vašim časovým možnostem, tak aby nebyl narušen Váš rozvrh. Ve smluvený čas dorazíme na místo, v případě, že se nestalo předem, objekt si spolu projdeme a dohodneme se na postupu. Samotné focení, v našem případě skenování, je poměrně rychlé. Lze vycházet z předpokladu 1 místnost = 10 minut. Jedná-li se o skenování školy nebo mateřské školy, či jiného většího objektu proces trvá většinou několik hodin.

Po nafocení probíhá zpracování a předání první verze k revizi, která také slouží pro Vás jako reference pro umístění interaktivního obsahu. Do prohlídky lze umístit text, obrázky, video, mluvené apod. Dle Vašich požadavků vše zapracujeme předáváme hotovou virtuální prohlídku, která je připravena k prezentaci na Vašich webových stránkách, sociálních sítích nebo jiných kanálech.

Výhody 3D virtuální prohlídky

  • prezentace Vašich prostor širšímu publiku
  • možnost sdílení na sociálních sítích
  • díky 3D modelu možnost v celém prostoru měřit
  • efektivní marketingový nástroj
  • využití moderních technologií
  • dodání do 24 hodin
  • možnost tvorby půdorysu objektu
  • fotografie ve velmi vysokém rozlišení

3D tisk

Rádi byste přeci jen něco hmatatelného? Díky našim partnerům jsme schopni Vám nabídnout vytištění nasbíraných dat pomocí 3D tiskárny. Mezi dostupné technologie 3D tisku patří základní jednobarevný tisk z plastu, vícebarevný tisk z plastu nebo plnobarevný tisk z papíru.

Tisk z plastu je vhodný pro upomínkové předměty, do veřejných prostor nebo všude tam, kde je potřeba mít odolný a cenově dostupný model. Chtěli byste prezentovat ubytovací, sportovní nebo jiný areál většího rozsahu? Pro tento účel je vhodný plnobarevný tisk, kdy je realita transformována v model v maximální možné míře detailu.

Jiné specifické požadavky?

Máme zkušenosti s bezpilotními systémy, sběrem dat pomocí různých metod, zpracování a prezentace dat zákazníkovi. Potřebujete pomoct se zpracováním Vaší rozsáhlé zakázky? Potřebujete pilota dronu? Návrh provedení komplexní zakázky pomocí bezpílotních systémů? Neváhejte nás kontaktovat.

Scroll to top